HİPOPOTAMYA, OYUN DÜNYASINDA FARKLI BİR ÜTOPYA!

Banner

Hipocard E-PİN

E-PİN bayiliği nedir?

Web siteleriniz için ödeme almanızı sağlayan, 7/24 hızlı ve otomatik çalışan çoklu ödeme sistemidir. Web sitenizde gelir elde edebileceğiniz ürünleri satabilmenizi sağlıyoruz.

Başvuru Sayfası
Banner

Nasıl ticaret yapılır

Satış yapmanız için gereken 4 kolay adım

Öncelikle Hipocard bayilik başvuru formunu doldurmalısınız. Tarafınıza iletilen API bilgisini yazılımınıza entegre ettikten sonra müşterilerinize sunacağınız ürünleri oluşturmanız yeterli!

Kaydolun ve Ürünlerinizi Listeleyin

Satış Raporlarını Görüntüleyin

7/24 Ürünlerinizi Satmaya Başlayın

Ödemeleri Alın ve Gelirinizi Artırın

Sadece Ufak Bedel Ödeyin

Her şey güvenli ve şeffaf

0 TL

Bayilik Ücreti

Hipocard bayiliği için azami kota veya yıllık aidat ücreti yok!

0 %

Hizmet Bedeli

Satışlar sadece tutarın 7%'si kadar kesintiye uğrar.

Sıkça Sorulan Sorular

Sorunuza bir cevap bulun

Yeni ürünleri nasıl ekleyebilirim?

Hipopotamya olarak E-PİN kodları üretmekteyiz. Hipocard API tahsilat tutarını kontrol edebilmek için web site entegrasyonu yapmanız gerekmektedir.

Nasıl ödeme alırım?

Bakiyeniz 100TL ve üzerinde olduğunda bayi paneli üzerinden ödeme talebi oluşturabilirsiniz. Yalnızca kendi adınıza kayıtlı banka hesaplarına çekim yapabilirsiniz. Ödeme gönderim şartları, resmi tatillerde ve hafta sonları banka/ödeme kanalı çalışma saatlerine göre değişebilir olup günlük para çekme limiti 20.000 TL'dir.

Faturamı nasıl alırım?

Kesinleşmiş bakiyenizi banka hesabınıza çektiktiğiniz ay için adınıza hizmet bedeli tutarını içeren e-fatura oluşturur. Faturalarınıza bayilik paneli üzerinden ve e-postanız üzerinden erişebilirsiniz.

Yurtdışı ödemeleri

Yurtdışı satışları için şuanda sadece döviz ödemeleri kur endeksli TL olarak alınmaktadır. Ödeme taleplerinizi yalnızca TL olarak yapabilmektesiniz.

Şifrenizi mi unuttunuz?

Kişisel verileriniz, Hipopotamya'daki deneyiminizi geliştirmek, hesabınıza erişimi yönetmek ve aşağıda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Bayi olmak istiyor musunuz?

Sosyal medya hesabınızla giriş yapın