HİPOPOTAMYA, OYUN DÜNYASINDA FARKLI BİR ÜTOPYA!

En İyi 5 Xbox Game Pass Oyunu!

En İyi 5 Xbox Game Pass Oyunu!

Xbox Game Pass, yüzlerce oyundan oluşan bir kitaplığın kilidini açar, ancak şimdi göz atmak için en iyi 5 Xbox Game Pass oyununu bir araya getirdik.

Günümüzde Xbox kullanıcılarının Xbox Series X veya Xbox One ile paralarının karşılığını almak için oyun satın almasına bile gerek yok. Aylık 15 dolarlık bir abonelik hizmeti olan Game Pass Ultimate sayesinde, Xbox oyuncuları Xbox Series X|S ve Xbox One'da 400'den fazla oyunun yanı sıra PC için yüzlerce oyundan oluşan döner kitaplığa erişebilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda oyun ve gün içinde sınırlı sayıda saat olduğundan, Game Pass kitaplığından ne oynayacağınızı seçmek zor olabilir. Ve çok uzun süre beklerseniz, beğenmiş olabileceğiniz bir oyun hizmetten çıkabilir. Şu anda mevcut olan en iyi 5 Game Pass oyununu bir araya getirdik. Hemen hemen her hafta hizmete yeni oyunlar gelir ve eski oyunlar da hizmetten ayrılır. Game Pass kitaplığı değiştikçe bu listeyi güncellemeye devam edeceğiz.

Batman: Arkham Knight

Rocksteady, Arkham serisiyle bir süper kahraman oyununun ne olabileceği fikrini yeniden tanımlamıştı ve stüdyonun pelerinli savaşçının oynadığı üçüncü oyunu, nihai Batman deneyimini yaratmak için aksiyonu 11'e çıkardı. Çarpıcı kahramanlıklar, Batmobile'de tırnak yediren kovalamaca sahneleri ve Rocksteady'nin destansı üçlemesinde uygun bir final için yapılmış, geçmişten gelen hayaletlere odaklanan bir hikaye.


Doom Eternal

Her zamankinden daha büyük, daha cesur ve daha acımasız olan Id Software, Doom Eternal ile Dünya'da cehennemi serbest bıraktı, bu devam oyununu oynayan herkesi çok memnun etti. Baştan sona saf aksiyon ve lanetlilerin orduları üzerinize atıldığında amansız Doom Eternal, hiçbir mahkum almayan kıyamette metal bir yolculuktur.


Forza Horizon 5

Harika görselleri, sayısız oynanış seçeneği ve çok sayıda içeriği ile Forza Horizon 5, herkesin keyifle oynayabileceği bir yarış oyunudur. Teknik açıdan bakıldığında, Playground Games ekibinin elde ettiği şey dikkate değerdir - titizlikle ayrıntılı araç modellerinden Meksika manzaralarının yemyeşil sanal rekreasyonlarına kadar her şey görsel olarak ilgi çekicidir. Daha da iyisi, oyun, yarış türünün en iyilerinden biridir. . Simülasyon ağırlıklı Forza Motorsport serisinin aksine, Forza Horizon serisi, arcade yarışlarına yönelerek geniş açık dünyalarda oyuncu özgürlüğünü vurgular. Forza Horizon 5, felsefeyi ikiye katlıyor ve oyuncuların istedikleri deneyim türüne odaklanmasına izin veriyor - diğer oyunculara karşı gergin yarışlar, tek oyunculu mücadeleler ve hikaye içeriği ya da sadece rahatlayıp açık yolda gezinme.


Halo Infinite

Halo Infinite'in tek oyunculu kampanyası sonunda seriyi en bariz bir sonraki adımına taşıyor: Halo halkası üzerine kurulu dev bir açık dünya. Açık uçlu oyun yapısının yanı sıra, oyuncular ayrıca yeni teçhizatlar ve kilidini açmak için yetenekler ve yeni silahlara ve araçlara erişmek için yükseltebileceğiniz üsler sayesinde Master Chief'in yükü üzerinde daha fazla kontrol sahibi oluyorlar.

Bu yeni yön, Halo formülünü kesinlikle tazeliyor, ancak 343, Halo'nun temel oynanışından ödün vermeden kapsamı genişletmeyi başardı. Açık dünya, bir listeyi kontrol etmek için kopyalayıp yapıştırılan hedeflerle dolu başka bir açık dünyadan ziyade dev, kesintisiz bir Halo seviyesi gibi hissediyor ve hala daha yönlendirilmiş, doğrusal bir yaklaşıma sahip birçok hikaye odaklı görev var. önceki oyunlara benzer.


Hollow Knight: Voidheart Edition

Büyüleyici ve tamamen sürükleyici olan Hollow Knight, şimdiye kadar yapılmış en iyi metroidvanialardan biridir. Team Cherry'nin macerasında, Hallownest olarak bilinen bir labirent dünyasını keşfeden çivili isimsiz bir şövalye yer alıyor. Muhteşem bir sanat stili ve ortamlardaki inanılmaz miktarda çeşitlilik ile Hollow Knight'ın geniş dünyası, keşfetmek için sürekli bir zevktir. Zorlu mücadele, sabrı ve azmi olanları ödüllendirir. Hollow Knight, oldukça kalabalık bir türde gerçekten öne çıkıyor. Henüz Hallownest'te gezinmediyseniz, devam oyunu Hollow Knight: Silksong'dan önce biraz böcek öldürmenin şimdi tam zamanı.

Daha fazlası için HipopoTamya.com'u takip etmeyi unutmayın!

Benzer Yazılar

Valorant'ın Türk Ajanı Fade!

Valorant'ın Türk Ajanı Fade!

Devamını Oku
No Man's Sky Sistem Gereksinimleri ve %50 İndirim!

No Man's Sky Sistem Gereksinimleri ...

Devamını Oku
En İyi 5 Xbox Game Pass Oyunu!

En İyi 5 Xbox Game Pass Oyunu!

Devamını Oku
Fortnite Zero Build Mode Fragmanı

Fortnite Zero Build Mode Fragmanı

Devamını Oku
Prison Architect Sistem Gereksinimleri!

Prison Architect Sistem Gereksiniml...

Devamını Oku
Şifrenizi mi unuttunuz?

Kişisel verileriniz, Hipopotamya'daki deneyiminizi geliştirmek, hesabınıza erişimi yönetmek ve aşağıda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Bayi olmak istiyor musunuz?