HİPOPOTAMYA, OYUN DÜNYASINDA FARKLI BİR ÜTOPYA!

"Fallout 76" kısa süreliğine ücretsiz erişime açıldı!

"Fallout 76" kısa süreliğine ücretsiz erişime açıldı!

"Fallout 76" kısa süreliğine ücretsiz erişime açıldı!

 

Steam’de düzenlenen etkinlik kapsamında Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen Fallout 76, 30 Ekim saat 16.00’a kadar ücretsiz erişime açıldı.  Fakat süre sona erdiğinde erişiminizi kaybedeceğinizi belirtelim.

 

 

Meraklısına; Fallout 76 Nedir?

 

Fallout 76, Bethesda Game Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayımlanan bir video oyunudur. Oyun, popüler Fallout serisinin bir parçasıdır. Seri genellikle post-apokaliptik bir dünyada geçer ve nükleer savaş sonrası bir zaman diliminde geçen hikayeleri anlatır.

Fallout 76, serinin önceki oyunlarından farklı olarak çevrimiçi bir çok oyunculu deneyim sunar. Oyuncular, bir grup olarak oynayabilir ve oyundaki diğer oyuncularla etkileşimde bulunabilirler. Aynı zamanda tek başlarına da keşif yapabilirler.

Oyunun hikayesi, 2102 yılında, nükleer savaşın hemen ardından geçiyor ve oyuncular, West Virginia eyaletindeki bir bölgede hayatta kalanlar olarak uyanıyorlar. Oyuncuların amacı, bu yeni ve tehlikeli dünyada hayatta kalmak, çeşitli görevleri tamamlamak ve gizemli Vault 76'nın sırlarını keşfetmektir.

Fallout 76'da, oyuncular yaratıklarla savaşır, kaynakları toplar, barınaklar inşa eder ve diğer oyuncularla etkileşimde bulunurlar. Ayrıca, oyun düzenli olarak güncellemeler ve etkinliklerle genişletilir.

Lansmanından sonra, oyunda bir dizi teknik ve içerikle ilgili sorunlar yaşandı ve bu durum bazı oyuncuların hayal kırıklığı yaşamasına neden oldu. Ancak Bethesda, oyunu sürekli olarak güncelleyerek ve içerik ekleyerek topluluğun geri bildirimlerine yanıt verdi.

 

Fallout 76 Sistem Gereksinimleri


Benzer Yazılar

"Fallout 76" kısa süreliğine ücretsiz erişime açıldı!

"Fallout 76" kısa süreliğine ücrets...

Devamını Oku
BU HAFTAKİ ÜCRETSİZ EPİC GAMES OYUNLARI

BU HAFTAKİ ÜCRETSİZ EPİC GAMES OYUN...

Devamını Oku
MİNECRAFT TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK SATILAN OYUNU OLDU!

MİNECRAFT TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK SAT...

Devamını Oku
Battlefield 2042 ücretsiz erişime açılıyor!

Battlefield 2042 ücretsiz erişime a...

Devamını Oku
Silkroad Online Türkiye [BAKIM NOTLARI]

Silkroad Online Türkiye [BAKIM NOTL...

Devamını Oku
Şifrenizi mi unuttunuz?

Kişisel verileriniz, Hipopotamya'daki deneyiminizi geliştirmek, hesabınıza erişimi yönetmek ve aşağıda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Bayi olmak istiyor musunuz?

Sosyal medya hesabınızla giriş yapın