HİPOPOTAMYA, OYUN DÜNYASINDA FARKLI BİR ÜTOPYA!

Splinter Cell RTX Remix ile yenilendi: İnanılmaz görünüyor

Splinter Cell RTX Remix ile yenilendi: İnanılmaz görünüyor

Bir dönemin unutulmaz oyunlarından Splinter Cell, RTX Remix ile yeniden hayat buldu. İşte Ray Tracing (Işın izleme) ve Path Tracing (Yol izleme) teknolojileriyle güncellenen oyundan görüntüler...

Klasik bilgisayar oyunlarının kolayca modlamasına izin veren RTX Remix, şimdi de bir dönemin unutulmaz oyunlarından Splinter Cell için kullanıldı. Peki 2002 yılında piyasaya çıkan yapım, yeni dokular, Ray Tracing (Işın izleme) ve Path Tracing (Yol izleme) teknolojileriyle nasıl görünüyor? Gelin hep birlikte göz atalım.

 

Splinter Cell için RTX Remix modu geliyor
Hatırlamak gerekirse ilk olarak 2022 sonlarında tanıtılan RTX Remix, eski yapımlara Ray Tracing (Işın izleme), Path Tracing (Yol izleme) ve doku yükseltmeleri getiriyor ve yeniden hayat bulmasını sağlıyor. Üstelik RTX Remix Toolkit'in açık kaynak haline gelmesiyle geliştiriciler ve mod yapımcılar teknoloji üzerinde daha fazla kontrole sahip olabilecekler. 

Splinter Cell'e dönecek olursak, gelişmiş aydınlatma ve gölge efektleriyle büyüleyici görünüyor. Mod geliştiricisi "skurtyyskirts"  tarafından yayınlanan video, adeta bir yediden yapım kalitesinde ve FPS sonuçlarına baktığımızda ciddi bir performans sıkıntısı da görünmüyor. Tabii ki, karakter animasyonları gibi iyileştirme gereken çok yer var. 

Kaçıranlar için Ubisoft, Splinter Cell'in yeniden yapım projesi üzerinde zaten çalışıyor. Ancak mod tamamlandığında klasik Splinter Cell'i deneyimlemenin en yeni yolunun bu olacağını söylemeye gerek yok. 

 

Benzer Yazılar

Splinter Cell RTX Remix ile yenilendi: İnanılmaz görünüyor

Splinter Cell RTX Remix ile yenilen...

Devamını Oku
Resident Evil 9 geliyor: İşte ilk detaylar ve açıklamalar

Resident Evil 9 geliyor: İşte ilk d...

Devamını Oku
GeForce Now'a 4 yeni oyun daha ekleniyor: İşte liste

GeForce Now'a 4 yeni oyun daha ekle...

Devamını Oku
E-pin Nedir? HipopoTamya.com'dan Güvenle Satın Alın!

E-pin Nedir? HipopoTamya.com'dan Gü...

Devamını Oku
Yakında Discord'da Arkadaşlarınızdan Gelen Reklamları Görmeye Başlayacaksınız

Yakında Discord'da Arkadaşlarınızda...

Devamını Oku
Şifrenizi mi unuttunuz?

Kişisel verileriniz, Hipopotamya'daki deneyiminizi geliştirmek, hesabınıza erişimi yönetmek ve aşağıda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Bayi olmak istiyor musunuz?

Sosyal medya hesabınızla giriş yapın