HİPOPOTAMYA, OYUN DÜNYASINDA FARKLI BİR ÜTOPYA!

Valorant Mobile Geliyor!

Valorant Mobile Geliyor!

Riot Games oyunun ilk yılı için etkileyici rakamlar ve detayların haricinde oyunun gelecek yıllarına dair de bilgiler verdi Valorant için muhteşem bir yıldönümü!

Riot Games'e göre Valorant için birinci yılda her ay ortalama 14 milyondan fazla benzersiz oyuncu giriş yaptı. Bu 14 milyon aktif oyuncu, oyunun 2 Haziran 2020'deki lansmanı ile şimdiki arasındaki yarım milyar maçı oluşturdu.

Valorant Şampiyonlar Turu'nun son Aşama 2 Ustalar Finali, 1 milyonun üzerinde en yüksek eşzamanlı görüntülemeyi gördüğünden, oyunun rekabetçi sahnesi de önemli kilometre taşlarına ulaşıyor. Bu, VCT'nin kilometre taşına ilk kez ulaştığını ve önceki zirvenin 750.000 eşzamanlı izleyicinin hemen altına ulaştığını gösteriyor.

Riot, Valorant'ın birinci yıl dönümünü oyun içi bir ay sürecek bir kutlamayla kutlamayı planlıyor. Resmi basın açıklamasına göre, oyuncular ay boyunca giriş yaparak hatıra amaçlı dijital öğeler, "kullanılabilir bir oyuncu kartı ve ücretsiz bir etkinlik kartı dahil" öğeler alacaklar. Riot ayrıca Valorant Mobile ile başlayarak oyunu genişletme planlarını da duyurdu, ancak daha fazla ayrıntı verilmedi.

Baş yapımcı Anna Donlon en büyük amacımız oyunu küresel bir FPS topluluğunun güveninin ve saygısını kazanmak genel çapta en iyi nişancı oyunun temellerini kanıtlamaktı diye bahsetti ve ekleyerek oyunu daha fazla küresel oyuncuya sunmaktan heyecan duyuyoruz dedi.

Benzer Yazılar

Türkiye'de Valorant VP Fiyatlarına Zam Geliyor!

Türkiye'de Valorant VP Fiyatlarına ...

Devamını Oku
Resident Evil Village'in Denuvo koruması kaldırıldı

Resident Evil Village'in Denuvo kor...

Devamını Oku
Ghost Recon Breakpoint sistem gereksinimleri neler?

Ghost Recon Breakpoint sistem gerek...

Devamını Oku
Epic Games'in bu haftaki ücretsiz oyunları açıklandı

Epic Games'in bu haftaki ücretsiz o...

Devamını Oku
Minecraft Legends'ın çıkış tarihi açıklandı!

Minecraft Legends'ın çıkış tarihi a...

Devamını Oku
Şifrenizi mi unuttunuz?

Kişisel verileriniz, Hipopotamya'daki deneyiminizi geliştirmek, hesabınıza erişimi yönetmek ve aşağıda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Bayi olmak istiyor musunuz?