HİPOPOTAMYA, OYUN DÜNYASINDA FARKLI BİR ÜTOPYA!

Resident Evil 9 geliyor: İşte ilk detaylar ve açıklamalar

Resident Evil 9 geliyor: İşte ilk detaylar ve açıklamalar

Dünyanın en çok satan serilerinden olan Resident Evil için müjdeli haber geldi: Capcom, Resident Evil 9 için geliştirme sürecinde olduklarını resmen doğruladı. Seri, Resident Evil 7: Biohazard’ın da yönetmeni ve yapımcısı olarak göze çarpan Koshi Nkanishi tarafından geliştiriliyor. Oyunun çıkış tarihi şu an için belirsiz ancak 2025 yılının son aylarında oyuncularla buluşması bekleniyor.

 

Resident Evil 9, tüm konsollara ve PC’ye çıkacak
Resident Evil 9 hakkında uzun süredir piyasada dolaşan dedikodular sonrasında hayranlar, yeni oyunun ne zaman duyurulacağını merakla bekliyordu. Capcom, bu beklentileri en sonunda yanıtladı ve yeni oyununu resmi olarak duyurdu. Oyunun yönetmenliğini Resident Evil 7’nin yönetmeni Koshi Nakanishi üstlenecek.

 

resident-evil-9

 

Yeni oyun hakkında henüz çok fazla detay paylaşılmasa da, Capcom’un Resident Evil 9’u önümüzdeki aylarda daha detaylı bir şekilde tanıtacağı belirtiliyor. Oyunun çıkış tarihi ve oynanış detayları gibi konular henüz netlik kazanmamış olsa da, Resident Evil serisinin hayranları şimdiden yeni oyunun ne gibi sürprizler sunacağını merakla bekliyor.

Oyunla ilgili açıklama yapan yapımcı Koshi Nakanishi şunları söyledi:

“Resident Evil 7’nin ardından ne yapacağımıza karar vermek gerçekten zordu ama buldum ve dürüst olmak gerekirse sağlam bir şey hissediyorum. Henüz hiçbir ayrıntıyı paylaşamam, ancak paylaşabileceğim gün için heyecanlanmanızı umuyorum.”

Peki sizler yeni Resident Evil 9 hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyun sizleri heyecanlandırıyor mu? Görüşlerinizi bizlerle yorumlarda paylaşmayı ihmal etmeyin.

Benzer Yazılar

Splinter Cell RTX Remix ile yenilendi: İnanılmaz görünüyor

Splinter Cell RTX Remix ile yenilen...

Devamını Oku
Resident Evil 9 geliyor: İşte ilk detaylar ve açıklamalar

Resident Evil 9 geliyor: İşte ilk d...

Devamını Oku
GeForce Now'a 4 yeni oyun daha ekleniyor: İşte liste

GeForce Now'a 4 yeni oyun daha ekle...

Devamını Oku
E-pin Nedir? HipopoTamya.com'dan Güvenle Satın Alın!

E-pin Nedir? HipopoTamya.com'dan Gü...

Devamını Oku
Yakında Discord'da Arkadaşlarınızdan Gelen Reklamları Görmeye Başlayacaksınız

Yakında Discord'da Arkadaşlarınızda...

Devamını Oku
Şifrenizi mi unuttunuz?

Kişisel verileriniz, Hipopotamya'daki deneyiminizi geliştirmek, hesabınıza erişimi yönetmek ve aşağıda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Bayi olmak istiyor musunuz?

Sosyal medya hesabınızla giriş yapın